PODPORUJEME

Demonstrace za ochranu manželství - již ve čtvrtek 29. dubna!


Svobodu!


Krajské volby 2020


Konzervativní noviny


Občanský institut

Občanský institut


Konzervativní listy


Hodonínská výzva


petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

Petice proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"


Třetí odboj

TřetíOdboj.cz


VítěznýÚnor.cz


Aliance pro rodinu


wilberforce.cz

Institut Williama Wilberforce


klubod.cz/

Klub na obranu demokracie

29.10.2008

Autor: Konzervativní koalice

Zhodnocení voleb do zastupitelstev krajů

Tisková zpráva hodnotící účast ve volbách do zastupitelstev krajů konaných na podzim roku 2008.


V Orlové, dne 23. října 2008

 

Konzervativní strana se zúčastnila uplynulých voleb do zastupitelstev krajů jako součást Konzervativní koalice, která kandidovala v pěti krajích: Jihomoravském, Pardubickém, Středočeském, Ústeckém a v kraji Vysočina.

Konzervativní strana děkuje všem svým kandidátům nominovaným na kandidátky Konzervativní koalice. Dále Konzervativní strana děkuje všem voličům, kteří Konzervativní koalici dali svůj hlas, stejně jako i těm, kteří volili naše členy na jiných kandidátkách v krajích, kde Konzervativní koalice nekandidovala (Koruna Česká v kraji Olomouckém a Plzeňském, Unie pro sport a zdraví v kraji Libereckém).

Konzervativní strana děkuje všem, kteří Konzervativní koalici jakýmkoli způsobem podpořili, zejména potom těm, kteří svoji podporu vyjádřili veřejně.

Konzervativní strana také děkuje svým koaličním partnerům, našim přátelům ze stran Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska), Právo a Spravedlnost a Republikánská strana zemědělského a malorolnického lidu, a to za korektní, efektivní a příjemnou spolupráci. Vyjadřujeme přitom přesvědčení, že společné vystoupení stran Konzervativní koalice bylo začátkem jejich následné užší spolupráce.

 

RNDr. Otto Jarolímek, CSc.

člen Předsednictva

 

Martin Rejman

kancléř