PODPORUJEME

Pochod pro život 2024


Petice za přesun velvyslanectví ČR v Izraeli z Tel Avivu do JeruzalémaSvobodu!


Konzervativní noviny


Občanský institut

Občanský institut


Konzervativní listy


Hodonínská výzva


petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

Petice proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"


Třetí odboj

TřetíOdboj.cz


VítěznýÚnor.cz


Aliance pro rodinu


wilberforce.cz

Institut Williama Wilberforce


klubod.cz/

Klub na obranu demokracie

27.10.2022

Autor: Pavel Mareš

Podvod na ženách

Desinformace na aktualne.cz


Na serveru aktualne.cz vyšel článek „Žádná zkrvavená embrya", který má dokazovat, že devítitýdenní embryo nenese ještě žádné lidské znaky. Dokládá to snímkem tkáně, která byla z dělohy při potratu vysáta vývěvou:

 

Co článek nikoli náhodou ukázat opomněl, to je podoba devítitýdenního plodu před potratem:

Plod měří asi 22 až 30 mm. Začíná už vypadat jako lidské dítě, ale stále má tvar písmene C. Je vidět primitivní nos s dírkami. Objevují se první svaly. Vznikají oční panenky, čočka i sítnice a oční nerv začínají být funkční. Vyvíjí se pupečník, který bude po zbytek těhotenství komunikační tepnou mezi plodem a matkou. Poměrně rychle rostou jak horní, tak dolní končetiny. Na končetinách jsou patrné loketní ohnutí, na prstech se vytvářejí bříška. V následujících dnech se vyvine základ bránice - hlavního dýchacího svalu, které dítě začne využívat hned po porodu. (Převzato z https://www.babyweb.cz/).

V čem spočívá ten podvod rodinné lékařky a spoluzakladatelky organizace MYA Network Joan Fleischmanové, která potraty provádí více než 25 let, je každému okamžitě jasné: stejně dobře můžete hodit čtyřměsíční embryo do mixéru a pak tvrdit, že s lidskou podobou nemá nic společného. Propagátorům potratů je prostě každý podvod dobrý, aby ženy přesvědčili, že vlastně vůbec o nic nejde.