PODPORUJEME

Národní pochod pro život 2020


Konzervativní noviny


Občanský institut

Občanský institut


Konzervativní listy


Hodonínská výzva


petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

Petice proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"


Třetí odboj

TřetíOdboj.cz


VítěznýÚnor.cz


Aliance pro rodinu


wilberforce.cz

Institut Williama Wilberforce


klubod.cz/

Klub na obranu demokracie

Kandidáti do Poslanecké sněmovny 2010

Detaily Ing. Pavol Krištof:

Jméno a příjmení: Ing. Pavol Krištof
Funkce: Lídr karlovarské kandidátky pro volby do Poslanecké sněmovny v roce 2010
Email: pavol_kristof@czh.salvationarmy.org
Foto:
Životopis:

Narodil jsem se 2.9.1962. V roce 1985 jsem dokončil studium na VŠZ v Brně. Pracoval jsem a i podnikal v zemědělství, po absolvování teologického minima jsem byl na Valašsku činný jako kazatel. Od roku 2007 pracuji v Karlových Varech, nyní jako městský ředitel Armády spásy. V současné době na třech našich střediscích provozujeme sociální služby zaměřené na děti a mládež, seniory a osoby se zdravotním postižením a osoby bez přístřeší. Součástí našeho zaměření je rovněž poskytování duchovní péče.

Jsem ženatý, spolu s manželkou máme dva syny a dceru (nar. 1987, 1991, 1996). Nejstarší syn je ženatý.

Nejsem členem žádné politické strany, rozhodl jsem se kandidovat za Konzervativní stranu v Karlovarském kraji, kde nyní pracuji.

Politickou situaci v této zemi samozřejmě sleduji a zároveň vzpomínám na dobu před více jak 20 lety. Mé představy z té doby, a zřejmě nejenom mé, jsou daleko od reality, ve které nyní žijeme. V poslední době se mi zdá, že je to čím dál horší. Nedělám si iluze, že jeden člověk anebo dokonce jedna strana všechno změní. V tomto smyslu by byla před námi ještě dlouhá cesta. Svoji kandidaturou chci vyjádřit svůj postoj. Ať byla situace v mém životě jakákoliv, vždycky jsem se snažil dělat něco, co by mělo smysl. Ani v této naší konkrétní politické situaci nechci jenom kritizovat všechny ty ostatní, pokud to bude možné, rád přispěju k pozitivní změně, kterou tolik potřebujeme.

To nejhorší by bylo, kdybychom upadli do letargie a rezignace. Myslím si, že existují reálné síly, které cílevědomě a s úspěchem nabourávají všechno tradiční a konzervativní, na čem ta naše civilizace v podstatě vyrostla a které by tuto naši apatii vřele přivítaly. Věřím, že kdo zlu neodporuje, sám se proviňuje. To jsou hlavní důvody, proč jsem se rozhodl svoji kandidaturou podpořit někoho, kdo je nejenom ochoten, ale kdo i skutečně jde proti aktuálnímu proudu.

Zpět