PODPORUJEME

Svobodu!


Krajské volby 2020


Konzervativní noviny


Občanský institut

Občanský institut


Konzervativní listy


Hodonínská výzva


petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

Petice proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"


Třetí odboj

TřetíOdboj.cz


VítěznýÚnor.cz


Aliance pro rodinu


wilberforce.cz

Institut Williama Wilberforce


klubod.cz/

Klub na obranu demokracie

13.09.2013

Autor: Josef Bílek

Konzervativní strana jde do voleb

Spolupráce se Stranou soukromíků ČR


 

Jak jste si možná všimli, začali jsme na naší facebookové stránce propagovat Stranu soukromníků ČR (SsČR), k čemuž máme pádný důvod: navzdory našemu předchozímu prohlášení, že se předčasných voleb nezúčastníme, jsme se rozhodli poskytnout některé své členy na kandidátku SsČR a dát jí naší bezvýhradnou podporu.

Některým z vás se může zdát, že ještě více rozmělňujeme pravicovou scénu, což byl také náš hlavní důvod, proč jsme se voleb nechtěli zúčastnit. Konzervativní strana (KONS), stejně jako SsČR, chtěla podpořit některou z hlavních pravicových stran. Ovšem když tyto nejsou schopny se spolu dohodnout na společné strategii a místo do „nepřítele" se strefují jedna do druhé, jakékoliv ohledy z naší strany jsou zbytečné. Tyto volby jsou pro pravici prohrané již nyní a my (tj. KONS) se musíme podle toho zařídit. Moje očekávání je, že pravicová scéna v této zemi se po volbách začne znovu formovat, a KONS chce být viděna jako součást NOVÉ PRAVICE. Toho nedosáhneme přešlapováním na místě, je nejvyšší čas začít jednat!

Říkám to zde upřímně a otevřeně: KONS se musí stát součástí NOVÉ PRAVICE. Neslibujeme vám zářnou budoucnost z jednoho dne na druhý, jako to dělají některé jiné „marginální" strany. Bylo by to od nás nezodpovědné. Jsme strana, která se vždy chová zodpovědně, v zájmu dlouhodobé prosperity této země. Doufám, že ti myslící mezi vámi to pochopí a dají nám svoji podporu.

Josef Bílek

předseda Konzervativní strany