PODPORUJEME

Národní pochod pro život 2022 - již v sobotu 30. dubna!


Svobodu!


Krajské volby 2020


Konzervativní noviny


Občanský institut

Občanský institut


Konzervativní listy


Hodonínská výzva


petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

Petice proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"


Třetí odboj

TřetíOdboj.cz


VítěznýÚnor.cz


Aliance pro rodinu


wilberforce.cz

Institut Williama Wilberforce


klubod.cz/

Klub na obranu demokracie

11.09.2012

Autor: Konzervativní strana

11. září 2001 – útok militantního islámu na naši civilizaci

11. smutné výročí


11. září 2001 provedli islámští teroristé do té doby nejhorší teroristický útok proti Spojeným státům a demokratickému světu vůbec. Bohužel i dnes, jedenáct let po zřícení WTC v New Yorku, zasažení části Pentagonu a pokusu zasáhnout Bílý dům, tedy po záměru zničit symboly hospodářské, vojenské a politické moci USA vidíme, že terorizmus nebyl zničen, vliv militantního islámu nebyl zmenšen. Místo nebezpečného iráckého režimu je zde ještě nebezpečnější režim íránský, usilující o získání jaderných zbraní. Avšak ochota Ameriky i Evropy bránit se je mizivá, ať již u levicového prezidenta USA, nebo u levicových i pravicových lídrů rozhodujících evropských zemí.

Nevoláme po zničení islámského světa, jak by nás mohli obviňovat liberálové a socialisté. Ale tvrdíme, že naše civilizace má nejen právo, ale i povinnost k našim předkům, k nám i našim potomkům bránit se i silou. Nebyli jsme to my, kdo válku vyhlásil: vzpomínáme na obrázky zfanatizovaných stotisícových davů v mnoha islámských zemích, slibujících smrt Spojeným státům, Izraeli a „bezvěrcům" - tedy nám všem. A i dnes slyšíme výzvy islámských lídrů k našemu zničení. Vidíme chování a skutky islámských menšin v zemích, které je hostí. Levice obviňuje zastánce naší západní civilizace z rasizmu, xenofobie a v zájmu „politické korektnosti" je ochotna zavírat před islámským nepřátelstvím oči. To je však krátkozraká, nebezpečná politika, která není v islámském světě vnímána jako velkorysost, ale jako slabost a která jej povzbuzuje v nenávisti a útocích proti nám.

Konzervativní strana si s pohnutím a úctou připomíná oběti teroristického útoku 11. září 2001. Pokud demokratický svět konečně pochopí, že zlu se nesmí ustupovat, ale je nutné se mu za každých okolností postavit, nebyla smrt tisíců obětí zbytečná.

 

Za Konzervativní stranu

Martin Rejman

předseda