PODPORUJEME

Svobodu!


Krajské volby 2020


Konzervativní noviny


Občanský institut

Občanský institut


Konzervativní listy


Hodonínská výzva


petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

Petice proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"


Třetí odboj

TřetíOdboj.cz


VítěznýÚnor.cz


Aliance pro rodinu


wilberforce.cz

Institut Williama Wilberforce


klubod.cz/

Klub na obranu demokracie

18.09.2013

Autor: Konzervativní strana

Konzervativní strana jde do voleb

Spolupráce se Stranou soukromníků ČR


Konzervativní strana (KONS) se rozhodla, navzdory našemu předchozímu prohlášení že se předčasných voleb nezúčastníme, poskytnout některé své členy na kandidátku Strany soukromníků ČR (SsČR) a dát této kandidátce naši bezvýhradnou podporu. KONS proto na své facebookové stránce propagaci SsČR již zahájila.

Mohlo by se zdát, že tím KONS ještě více rozmělňuje pravicovou scénu, což byl také náš hlavní důvod, proč jsme se voleb nechtěli zúčastnit. KONS, stejně jako SsČR, chtěla podpořit některou z hlavních pravicových stran. Ovšem když tyto nejsou schopny se spolu dohodnout na společné strategii a místo do „nepřítele" se strefují jedna do druhé, jakékoliv ohledy z naší strany jsou zbytečné. Tyto volby jsou pro pravici prohrané již nyní a KONS musí tento fakt zohlednit. Očekáváme, že pravicová scéna v této zemi se po volbách začne znovu formovat a KONS chce být viděna jako součást nové pravice. Toho nedosáhneme přešlapováním na místě; je nejvyšší čas začít jednat!

Neslibujeme vám zářnou budoucnost z jednoho dne na druhý, jako to dělají některé jiné „marginální" strany. Bylo by to od nás nezodpovědné. Jsme strana, která se vždy chová zodpovědně, v zájmu svobody a dlouhodobé prosperity této země. Doufáme v pochopení našeho postupu a ve vaši podporu, o kterou tímto žádáme.

Za Konzervativní stranu

Josef Bílek

předseda