PODPORUJEME

 

Svobodu!


Konzervativní noviny


Občanský institut

Občanský institut


Konzervativní listy


Hodonínská výzva


petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

Petice proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"


Třetí odboj

TřetíOdboj.cz


VítěznýÚnor.cz


Aliance pro rodinu


wilberforce.cz

Institut Williama Wilberforce


klubod.cz/

Klub na obranu demokracie

Současnost Konzervativní strany

Nejvyšším orgánem Konzervativní strany je Sněm (podrobněji viz Stanovy...), běžně Konzervativní stranu řídí Předsednictvo, dnes ve složení RNDr. Jan Kubalčík, Ph.D. (předseda), Ing. Mgr. Michal Struha (místopředseda), Ing. Jan Mega (kancléř), Ing. Kristina HolíkováMgr. Cyril Modra a Dušan Stuchlík.

Politickým grémiem Konzervativní strany je Generální rada, která se skládá z členů Předsednictva, předsedů místních sdružení, zástupce Smírčího soudu, zástupce Kontrolní a revizní komise... (podrobněji opět ve Stanovách...).

Odvolacím orgánem Konzervativní strany je Smírčí soud, který dnes pracuje ve složení MUDr. Roman JochKarel Ledvinka a RNDr. Jiří Schlanger. Nálezy Smírčího soudu jsou pro členy a orgány Konzervativní strany závazné, přímo vykonavatelné a v rámci Konzervativní strany mají obecnou platnost. Členové Smírčího soudu nemusí být členy Konzervativní strany, jsou jmenováni doživotně.

Konzervativní strana má několik desítek členů a pracuje ve dvou městských sdruženích, v Praze a v Brně. Jedním z prvořadých současných cílů je pozvat do Konzervativní strany další konzervativce, založit další místní sdružení a rozšířit činnost Konzervativní strany do všech krajů České republiky.