PODPORUJEME

Petice za přesun velvyslanectví ČR v Izraeli z Tel Avivu do JeruzalémaSvobodu!


Konzervativní noviny


Občanský institut

Občanský institut


Konzervativní listy


Hodonínská výzva


petice_proti_zakonu_adopce_dti_pro_homosexualy

Petice proti zákonu "ADOPCE DĚTÍ PRO HOMOSEXUÁLY"


Třetí odboj

TřetíOdboj.cz


VítěznýÚnor.cz


Aliance pro rodinu


wilberforce.cz

Institut Williama Wilberforce


klubod.cz/

Klub na obranu demokracie

24.05.2010

Autor: Konzervativní strana

Předání Ceny za propagaci komunismu – ministr Pecina

Avizo


Praha 24. května 2010

V úterý 25. května ve 12:45 - 13:00 hod., před zahájením předvolebního meetingu ČSSD na nám. Jiřího z Poděbrad v Praze, obdrží ministr vnitra Ing. Martin Pecina, MBA Cenu za propagaci komunismu.

Cenu mu 6. května udělila Konzervativní strana. O její získání se zasloužil tím, že Ministerstvo vnitra pod jeho vedením zablokovalo návrh příslušné komise Senátu Parlamentu ČR, aby vláda podala soudu návrh na pozastavení činnosti KSČM. Výsledkem takového postupu by mohlo být, že KSČM by musela ze svého názvu odstranit slovo „komunistická", čímž by byla objektivně propagace komunismu velmi poškozena.

Součástí Ceny je také intarsie V. I. Lenina a tematické knižní publikace:

  • Jaroslav Šabata - Úvod do studia vědeckého komunismu: určeno pro posluchače všech fak. univ. v Brně a JAMU (SPN Praha, 1959)
  • Aleš Kopka - Metodika forem a metod kulturně výchovné činnosti na pomoc jednotnému systému branné výchovy obyvatelstva (Brno, 1986)

Letošní ročník Ceny za propagaci komunismu je již druhý a tyto části Ceny jsou putovní. Pan ministr byl vyzván, aby si je tedy vyzvednul u loňského laureáta, primátora města Brna pana Romana Onderky, který Cenu obdržel za rozhodnutí navrátit na pomník rudoarmějců v Brně - Králově Poli zkřížený srp a kladivo.

Ministr Pecina dosud na výzvu Konzervativní strany, aby sám určil termín a místo předání Ceny, nereagoval, proto mu Cena bude předána před výše uvedenou předvolební akcí ČSSD (předpokládáme, že předvolební shromáždění proběhne tak, jak je avizováno na webové stránce ČSSD).

 

Konzervativní strana

Dejte minulé Sněmovně známku, kterou si zaslouží: volte 5 - www.konzervativnistrana.cz

Za správnost vyjádření zodpovídá kancléř Martin Rejman (kancler@konzervativnistrana.cz, 603 288 715).